18.06.2021 / 11:00

Новий зручний формат – оплата за розподіл електроенергії через постачальника

З червня 2021 року компанія «ЙЕ Енергія» надає можливість клієнтам – юридичним особам платити за послугу розподілу електричної енергії через свого постачальника.

«Ми запровадили цю можливість, відповідаючи на запити клієнтів, які таким чином економлять час та ресурси, оскільки взаємодіє тільки з менеджером свого постачальника замість двох компаній – оператора розподілу та постачальника», – зазначив керівник проекту Електроенергія компанії «ЙЕ Енергія» Василь Гончарук.

Оплата за розподіл через постачальника спрощує для клієнтів ведення бухгалтерії. Один і той самий менеджер формує рахунок за розподіл і за постачання електроенергії, та надсилає його клієнту. Отримані від клієнта кошти за розподіл постачальник переводить на спецрахунок оператора системи розподілу.

По факту отримання послуги і сплати за неї той самий менеджер формує Акти на компенсацію послуги розподілу і на електроенергію.

Рахунок на розподіл формується до 25 числа кожного місяця на наступний місяць. Так само, як і при сплаті за послугу напряму оператору системи розподілу, клієнт сплачує його на умовах 100% передплати. Ціна на послугу розподілу буде тією самою, що і при безпосередній оплаті ОСР, оскільки тарифи на розподіл електроенергії регулюються державою.

При цьому, за постачання електроенергії клієнт сплачує згідно обраного ним графіку. Клієнти «ЙЕ Енергія» можуть обрати один з трьох варіантів оплати: передплата, подекадна оплата і післяплата. У будь-якому варіанті, обраному клієнтом, можливо отримувати електроенергію з оплатою за послугу розподілу через постачальника.

Довідка

ТОВ «ЙЕ Енергія» має ліцензію на право ведення діяльності із постачання електричної енергії відповідно Постанови НКРЕКП  від 25.01.2019 року № 61 (із змінами та доповненнями, внесеними Постановами НКРЕКП від 13.05.2020 року №932 та від 18.11.2020 року № 2098). На сьогоднішній день компанія постачає електроенергію непобутовим споживачам.