Будь-ласка розверніть свій пристрій для корректного відображення сайту

Фіксований тариф на електроенергію захистить бізнес від коливання ціни

Новини

30.06.2021

Суттєві коливання цін на електроенергію, особливо на ринку на добу наперед та внутрішньодобовому ринку, ускладнюють для бізнесу планування витрат на енергоресурси. Розуміючи потреби клієнтів у фінансовій стабільності, «ЙЕ Енергія» запропонувала клієнтам категорії малого та середнього бізнесу новий вигідний тариф «Фіксований».

За умовами тарифу «Фіксований», щомісячну ціну на електроенергію зафіксовано на період постачання  з 1 серпня до 31 грудня 2021 р. Пропозиція діє для споживачів групи Б (без засобів погодинного обліку електроенергії) на території ОЕС України.

Зазвичай для таких клієнтів ціна розраховується як середньозважена ціна закупівлі електричної енергії, що фактично склалася для постачальника на ринку на добу наперед. Отже, клієнти перебувають у постійній залежності від тенденцій ринку РДН електроенергії.

Перейти на тариф «Фіксований» бізнес-клієнти можуть до 12 липня 2021 р. Клієнт може обрати найбільш зручний для нього спосіб оплати з трьох – передплата, подекадна оплата або ж післяплата. Дізнайтеся деталі у менеджерів компанії.

Обравши цей варіант, клієнт захищає себе від коливань цін на електроенергію та отримує чітке уявлення про обсяг своїх витрат на електроенергію на найближчі п’ять місяців.

Стосовно тарифу на послугу передачі електроенергії, то він є регульований і наразі становить 0,29393 грн за кВт*год (без ПДВ).

Довідка

ТОВ «ЙЕ Енергія» має ліцензію на право ведення діяльності із постачання електричної енергії відповідно Постанови НКРЕКП від 25.01.2019 року № 61 (із змінами та доповненнями, внесеними Постановами НКРЕКП від 13.05.2020 року №932 та від 18.11.2020 року № 2098). На сьогоднішній день компанія постачає електроенергію лише непобутовим споживачам, готуючись до відкриття ринку електричної енергії для населення, що дозволить вирівняти конкурентні умови між постачальниками електричної енергії та постачальниками природного газу.